Burçlar hakkında yazılan yazılarda her burç adeta bir melek gibi yansıtılır. Ancak aslında o kadar kibar olmaya gerek yok. Yükselen burç, ay burcu hesaplama, güneş burcu derken arada kaynadı ama acı gerçekler ile tanışmanın zamanı geldi. Kimisi kıskanç, kimisi tembel kimisi de obur hata içlerinde egoist olanı bile var.

Eğer hazırsanız burçlar ve en kötü özellikleri sizleri bekliyor…

Koç Burcu

Size o kadar çok tavsiye verir ki, sıkıntıdan çatlarsınız. Sanki kendisi ununu elemiş eleğini asmış gibi anlatır da anlatır. Sanki kendi hayatı mükemmelmiş gibi tavsiye verirken laf sokmayı ve kinayelerle canınızı sıkmayı ihmal etmez.

Boğa Burcu

Burcun isminden de anlaşılacağı gibi hareket etmesi biraz zordur. Durur ve seneler boyunca eğer siz dürtmezseniz harekete geçmek istemez. Biraz kaba olacak ama tembel bir burçtur. Ancak inkar etmez kendisi de kabullenmiştir.

Burçlar ve En Kötü Özellikleri
Burçlar ve En Kötü Özellikleri

İkizler Burcu   

Düz ilişkiler ve rutin bir hayat onlara göre değildir. Hal böyle olunca mikser görevi üstlenmekte üstlerine yoktur. İyi birer ortalık karıştırıcılardır. Ayrıca çeneleri düşüktür. Siz karşısında baygınlık geçirirsiniz fakat onlar buna rağmen konuşurlar.

Yengeç Burcu

Duygusal ve saf göründükleri için yaptıkları kötülükleri harika bir şekilde kamufle ederler. Siz katil kim diye ararken ve bahçıvanı hedef almışken o sakin sakin evinde takılır ve en masum haliyle zihinlere kazınır.

Aslan Burcu

Ormanın kralı aslanlar yada kendini ormanın kralı zanneden aslanlar. Bir aslan burcunun egosu o denli büyüktür ve her konuda her zaman o kadar haklılardır ki onlara laf anlatmak yerine deveye hendek atlatmay tercih edebilirsiniz.

Başak Burcu

Takıntıların efendisi. Kafaya bir şeyi bir takarlar, siz evlenirsiniz çocuğunuz olur hatta toruna koşarsınız onlar hala aynı takıntı ile bıraktığınız yerde durur. Başak burçları ile iletişime geçmesi zordur.

Terazi Burcu

Kararsız değil, dengesizdirler. Verdikleri kararın arkasında durmaları zaman alır. Bu nedenle güvenemez sözlerine tamah edemezsiniz.

Akrep Burcu

Fil hafızasına sahip olan akrep burçları ne yaptığınız iyiliği ne  de yaptığınız kötülüğü unutur. En ummadığınız anda repertuvarından bulduğu bir travma ile sizi şaşkına çevirebilir.

Yay Burcu

Rahatlarına o kadar düşkündürlerdir ki, televizyonun başına geçip rahatlamak için kendi düğününe bile gitmeyebilir. En güzel yerleri onlar bilir ve en güzel yemeği onlar yer. Bu sırada yaş gelir 50ye umurlarında bile olmaz.

Burçlar ve En Kötü Özellikleri
Burçlar ve En Kötü Özellikleri

Oğlak Burcu

Katı kuralları, dünyayı algılayışları ile içinize fenalık getirebilir. Her şeyleri planlıdır ve sanki kendileri hiç hata yapmıyormuş gibi hata yapılmasına tahammülleri yoktur.

Kova Burcu

Aklına gelir sizi arar sonra aklına başka bir şey gelir ve sizi unutur ona dalar. Siz elinizde sinema bileti onu beklersiniz. Dağınıktır ve eser akıllıdır. Aklını neyin eseceğini asla tahmin edemezsiniz.

Balık Burcu

Bugün istediğini yarın istemez, yarın istediğini bugün beğenmez. Dört mevsimi 3 saat içinde yaşar ve siz kafanız karışık bir şekilde kalırsınız.

Bir Cevap Yazın