Bu ay ikizler burcu olanlar için doğum günü ayı diyebiliriz ve hakkında çok iyi şeyler söylenmeyen, kişilerin korkarak yaklaştığı ikizler burcu bu hafta fazlasıyla yerildi. Ancak biz premses.com olarak artık bu önyargıları kırmak ve söylenen her şeyi geride bırakmak istiyoruz.

İkizler burcu kadını, ikizler burcu erkeği ve ikizler burcu yükseleni tam olarak sizlere sesleniyoruz. Kendinizi yakından tanımaya, hayatınızdaki gelişmeleri ve nasıl bir yapıya sahip olduğunuzu önyargısız bir şekilde öğrenmeye hazır mısınız?

İkizler Burcu Özellikleri

Öncelikle olumlu yanlarından bahsedelim. Bu burcun insanları güler yüzlü, enerjik ve oldukça zekidirler. Çabuk kavrar, kolay öğrenir ve hızlıca bir başkasına aktarabilirler. Meraklıdırlar ve entelektüel becerileri gelişmiştir. Olumsuz yanları ise hepimizde biraz var olan kararsızlık, bencillik ve kendine yönlülük. Tek bir farkla, bu burcun insanlarında bu olumsuz özellikler özellikle depresyon zamanlarında daha ağır basıyor.

İkizler Burcu Özellikleri
İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Kadını

Bir ikizler burcu kadını öncelikle kendisi için en iyi olanı hesaplar ve bu doğrultuda adımlar atar. Ne istediğini bilmesi zaman alır ancak kısa sürede kendisini toparlayacak dinamik bir yapısı vardır. Kolay kolay pes etmez ve asla kendinden vazgeçmez. Hırslı yapısı onu hırçın olmaya itebilir. Kızarsa eğer hayatından bir kalemde çıkartabilir. Bu burcun kadınları önce kendilerini sever sonra sizi. Bu yüzden bunu bilerek ona yaklaşırsanız yara almazsınız.

İkizler Burcu Özellikleri
İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği

Evet evet uzakta gördüğünüz o karizmatik erkek bir ikizler burcu. Nereden mi biliyoruz? Çünkü bu burcun erkekleri öncelikle karizmaları ile ön plana çıkarlar. Zekalarına hayrandırlar ve her zaman daha fazlası için çabalarlar. Egolarını doyurmayı severler ve her daim çevreleri güçlü insanlarla çevrilidir. Zayıf karakterlere tahammülleri yoktur. Onlarla aşk yaşamak zordur. Bağlanmaları için saygı duymaları gerekir.

İkizler Burcu Özellikleri
İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Yükseleni

Yükseleniniz ikizler burcu ise yaşadınız. Güçlü sosyal ilişkiler, yeni insanlar ve extrem sporlar sizi bekliyor.  Kısa aralıklarla girilen depresyonlar ve eğlence düşkünlüğü ile dengenizi kaybedebilirsiniz. İşte o zamanlarda en büyük yardımcınız spor olacaktır.

İkizler burcu o kadar da kötü bir burç değil, sadece siz onları anlayamadınız.

Bir Cevap Yazın