Kimi zaman inanmıyor, kimi zaman meraktan çatlıyoruz ancak ne yaparsak yapalım ya da ne kadar materyalist olursak olalım en gencimizden en yaşlımıza göz ucu ile olsa muhakkak astrolojiye bir selam çakıyoruz.

Burcunuz ne mesela? Ikizler mi, o zaman yavaş yavaş kaçabiliriz. Peki astroloji bununla biter mi? Hayır, bitmez. Daha bunun yükselen burç hesaplama, ay burcu hesaplama, yıldız haritası çıkarma, güneş tutulması etkileri gibi bir sürü kalemi var. Astroloji nedir ile ilgili bir yazı yazmıştık. Kendinizi astroloji okulu öğrencisi gibi hissediyorsanız yazılarımızı takip ederek konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama Yöntemi
Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen Burç Nedir?

Öz burcunuz dışında, doğduğunuz anda gezegenlerin konumu bulunarak hesaplanır. Yükselen burç hesaplama aralıkları iki saatte bir değiştiği için hangi saatte doğduğunuzu kesin olarak bilmeniz çok önemlidir.  Yükselen burç nasıl hesaplanır? Doğduğunuz saati bilmek yükselen burcunuzu hesaplatmak için yeterli. Ayrıca yükselen burç hesaplama aracını kullarak da basitçe hesaplayabilirsiniz.

Yükselen Burç Özellikleri Nelerdir?

Yükselen burç koç: yükselen burcu koç olanları enerjik halleriyle ve dinamik yapılarıyla 5 metre öteden tanıyabilirsiniz. Genellikle hayatta başarılı olurlar. Durmak onlara göre değildir. değişimi , başarıyı ve hareketi severler

Yükselen burç boğa: eğer yükselen burcunuz boğa ise sizin için hayaller ve uzaklara bakıp hülyalara dalmak oldukça imkansız. Ayaklarınız yere sağlam basar ve risk almaktan hoşlanmazsınız. Bilmek ise en sevdiğiniz durum.

Yükselen burç ikizler: zeki insanlardan hoşlanıyor ve sürekli olarak daha zeki olmanın olmanın yollarını arıyor musunuz? O zaman siz tatlı mı tatlı bir ikizler burcu yükselenisiniz. Sezgileriniz ise çok kuvvetli. Sakın onları ötelemeyin.

Yükselen burç yengeç: birisi size sulugöz dediğinde alınıyorsunuz değil mi? Yükseleniniz yengeçte ondan. Güven duygusunu çok seviyorsunuz ve siz kesinlikle güven veren bir insansınız. Dostluklarınız ve arkadaşlıklarınız daim olsun.

Yükselen burç aslan: yükselen burcu aslan olanların egoları biraz yüksektir ancak bunda haksız değildirler hem yetenekli olurlar hemde özgüvenleri yüksektir. Yaparım, diyen bir aslanın elinden hiçbir iş kaçmaz.

Yükselen burç başak: detaylardaki güzelliği görebildiği gibi detayları tozu da aynı titizlikle seçebilirler. Bir elinde ajandası, bir elinde ise toz bezleri ile başaklar mutlu olmak ve mutlu etmek için dünyaya gelmişlerdir.

Yükselen Burç Hesaplama Saatleri Hakkında
Yükselen Burç Hesaplama Saatleri

Yükselen burç terazi: yükseleni terazi burcu olan bir insanı çileden çıkartmak oldukça zordur. Bağıra bağıra kavga edemezler zaten kavga etmeyi tercih etmezler. Iyi arabuluculardır ve pek çok arkadaşının yuvasını yapmış olabilirler.

Yükselen burç akrep: yükselen burcu akrep olan insanlar zirvede olmayı severler ve zirvede olmalarını engelleyecek insanları ise doğduklarına pişman edebilirler. Çünkü yıllar geçse bile unutmayacak kadar kincidirler.

Yükselen burç yay: yolda giderken birisinin çantasını unuttuğunu görürseniz işte o insan yüksek ihtimalle yay burcu yükselenine sahiptir. Sorumluluk almaya uzak ancak kendilerini unutacak kadar gezmeye tozmaya yakındırlar

Yükselen burç oğlak: çok konuşmazlar ancak konuştukları zaman söyledikleri ile sizi kendilerine hayran bırakabilirler. Çok düşünürler, az ve öz başarıları vardır. Yükselen burcu oğlak olan birisi savaşmaktan asla vazgeçmez.

Yükselen burç kova: farklı şeyleri severler, ne yaparlarsa yapsınlar fark yaratmayı iyi bilirler. Ellerinden her iş gelir denemez belki ama başarılı oldukları konularda kendilerinden söz ettirirler.

Yükselen burç balık: onun özgürlüğüne ve yalnız kalma isteklerine karışmazsanız ömür boyu cenneti ayaklarınızın altına serebilirler. Yaratıcıklarını kısıtlamazsanız negatif yüzü ile karşılaşmazsınız bile.

Bir Cevap Yazın