Geçtiğimiz günlerde, ünlü model Elif Aksu İbiza’da tutuklandı. Elif Aksu, 44 yaşındaki Suudi kökenli İngiliz milyoner sevgilisinin aracı “Ferrari Dino” ile kaza yapmıştı. Akşam 18:00 civarlarında gerçekleşen kazada büyük bir şans eseri kimse zarar görmemişti ve sağlık problemi yaşamamıştı. Kazanın ardından olay yerinden kaçan çift hava alanına doğru yol almışlardı.
Ferrari DinoMilyoner sevgilisinin jeti ile İbiza’dan ayrılmak istemişlerdi ancak polis, Aksu’nun hava alanından çıkış yapmasına izin vermedi. İsmi bilinmeyen 44 yaşındaki Suudi kökenli olduğu iddia edilen sevgilisi özel jetiyle İngiltere’ye dönerken model Aksu İbiza’da kaldı.

why is'nt there an orca emoji? 🖤

A post shared by Elif Aksu (@elifaksu) on

Elif Aksu Ferrari Dino ile kaza yaptı

Sevgilisi ayrıldıktan sonra İbiza’da kalan Aksu’ya daha sonra test yapıldı. Kanında yüksek oranda kokain olduğu tespit edildi. 400.000 £ değerindeki “Ferrari Dino” ile kaza yapan Aksu’nun ayrıca ehliyeti olmadığı da yine polis tarafından tespit edilmiş.  

ferrari dino

Diario de Ibiza isimli yerel basında çıkan haberlere göre, kazanın ardından Aksu  ve 44 yaşındaki sevgilisi polis gelmeden olay yerinden uzaklaşmışlar. Bununla da kalmamış, hava alanına doğru yola çıkmışlar ve Aksu’nun sevgilisine ait özel jet ile adadan ayrılmak istemişler. Ancak hava alanı polisleri Aksu’nun çıkışını engellemiş. Sevgilisi ise hemen ayrılarak İngiltere’ye geri dönmüş. Kaza yapan araçla ilgilenmesi için personelini bırakmışlar. Aksu’nun sevgilisinin 400 000 £ değerindeki “Ferrari Dino” aracını bu personel çektirmiş ve gerekli işlemleriyle ilgilenmiş.

Elif Aksu Adadan Çıkamadı

Elif AksuEhliteyetsiz ve kanında kokain tespit edilmiş halde kaza yaptığı öne sürülen Elif Aksu ilk başta hava alanında polisler tarafından tutuklanmıştı. Ancak daha sonra serbest bırakıldı. Serbest bırakılmasına rağmen adadan ayrılmasına izin verilmeyen Aksu, şimdi iki şuçlamayla yüzyüze adada bekliyor. Kokain ve ehliyetsiz araba kullanmak suçları ve ayrıca karıştığı trafik kazasıyla ilgili bu süreçlerde Aksu’nun sevgilisi bulunmuyor. Kazadan hemen sonra beraber adadan ayrılma teşebbüslerinde sevgilisi İngiltere’ye özel jetiyle çoktan dönen Aksu’nun, bu bekleme sürecinde adadan ayrılamayacağı belirtiliyor.

Elif Aksu Kimdir ?

Elif 12 yaşındayken Adriana Lima’nın bir röportajından etkilenerek modelliğe başladığı belirtiyor. Şu anda 25 yaşında olan ve dünyanın ünlü model ajansları ile çalışan Elif, pek çok önemli projede yer aldı ve almaya devam ediyor.

Pek çok markaya modellik yapan Elif Aksu, Türkiye kökenli Viyena’lı bir model.

for Wacoal 💙probably one of the most beautiful locations I have worked at – in Atami/Japan

A post shared by Elif Aksu (@elifaksu) on

Japonya dahil pek çok farklı lokasyonda modellik yapan Elif Aksu, çalışmaları ile kendini öne çıkarıyor. Geçtiğimiz zamanlarda yer aldığı çalışmalarda dünya ünlü top modeller de yer alıyordu.

🖤

A post shared by Elif Aksu (@elifaksu) on

Aksu aynı zamanda geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ünlü festival Cannes’le aynı yerde gerçekleşen Carine Roitfeld’in Amfar galasına da katılımış.

happy fridayy 🖤

A post shared by Elif Aksu (@elifaksu) on

Aksu ayrıca Galatasaray taraftarı olarak biliniyor. Galatasaray forması ile stadda fotoğraflarını kendi instagramından paylaşmıştı.

Bir Cevap Yazın