Saç bakımı ürünleri o kadar fazla ki hangisini seçeceğine karar veremiyorsun. Evde saç bakımı yapacak vaktin de yok. Saç bakımı nasıl yapılır öğrenene kadar iş işten geçecek. Doğal saç bakımı zeytin yağı ve yumurta işe yaramadı. Saç bakımı yağları ise uzun iş. Tüm şikayetlerinizi duyduk ve sizin etkili bir yöntem bulduk. Evde saç bakımı çok vaktinizi alıyorsa o zaman sizin için kesin çözüm saçınıza uygulattığınız botoks olabilir. Yanlış duymadınız saçlarınıza botox uygulatarak harika ve pırıl pırıl saçlara kavuşabilirsiniz.

Saç Botoksu Nedir?

Saç bakımı erkek kuaförlerinin bile artık oldukça önem verdiği bir konu. Kadınlar ise saç bakımı ürünlerine alışalı çok oldu. Saça uygulanan botox yöntemi, saçlarınızın uzun süre güçlenmesine ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yarayan bir formül aslında. Juvexin barındıran formülü ile saçları besliyor, dolgunlaştırıyor, güçlendiriyor. Kısacası saç botoksu ile, saç telleri ihtiyacı olan nemi ve hacmi geri kazanıyor.

Saç Botoksu Nedir Ne Değildir
Saç Botoksu Nedir?

Saç Botoksu Hangi Saçlara Uygulanır?

Saçlar dış çevre koşullarından dolayı zaman zaman güçsüzleşebilir ve hacmini yitirebilir. Olumsuz hava şartları, hava kirliliği, saç düzleştirme, fön, saç yıkama şekli, kullanılan şampuan gibi pek çok etmen saçı olumsuz etkileyebilir. Özellikle saç boyası, saç spreyi gibi zehirli kimyasallar barındıran uygulamalar saçı kısa sürede fazlaca yıpratabilir. Saç bakım botoksu yıpranmış her saça uygulanabilir.

saçlar neden yıpranıyor
Saçlar Nasıl Yıpranıyor

Saç Botoksu Ne İşe Yarar?

Saçın güçlenmesine ve kolay şekilde almasına yarar. Uygulama sırasında saça fön çekildiği için sıkça brezilya fönü ile karıştırılabilir fakat ikisi ayrı şeylerdir. Brezilya fönü saçı beslemez saçın uzun süre boyunca fönlü kalmasını sağlar. Saç botoksu ise hem saçı besler hemde saça hacim verir ancak asıl özelliği saçı uzun süre fönlü göstermek değil, saçı uzun süre sağlıklı tutmaktır.

Saç Botoksu Kaç Ay Etkilidir
Saç Botoksu Ne Kadar Etkilidir

Saç Botoksu Ne Kadar Etkilidir?

Kaliteli ve düzgün bir şekilde uygulandığında etkisi en az 5-6 ay sürmektedir. Bu süreç içerisinde saçlarınız daha hızlı uzar ve daha sağlıklı görülür. Eğer sürekli olarak bakımlı görünmek zorunda olduğunuz bir işiniz varsa saçınıza uygulanan botoks yöntemi özellikle saçın kolay şekil almasını sağladığı için hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Bir Cevap Yazın