Adriana Lima Metin Hara ile görüntülendi. Bununda ötesinde çiftin bir arada görüntülenmesi dikkatlerden kaçmadı!

Adriana Lima Metin Hara aşkı aslında çok daha önceden de işaretlerini vermişti. Çünkü Adriana Lima’nın yaptığı Instagram paylaşımı bunu işaret ediyordu. “Yolculuğumda bana eşlik etti. Aşkın istilası. Yol” notunu yazarak Metin Hara’nın kitabını paylaşmıştı güzel model Lima.

Adriana Lima metin Hara

Metin Hara Kimdir?

Metin Hara, bir fizyoterapist. Ancak sıradan bir fizyoterapist değil. Kendisini alternatif tıp konusunda da geliştirmiş ve farklı yönlerden insanların hayatına dokunabilecek işler ortaya koymuş bir yazar. Bunun yanı sıra kurumsal seminerler vermesi ile de biliniyor kendisi. Ancak kurumsal seminerlerin doğasının işine zarar verdiğini de düşünmüyor değil. 1982 doğumlu olan Metin Hara, pek çok insanın hayatına dokunan seminerler yapmış ve kitap yazmıştır.

Yazdığı kitap “Invasion of Love the Path” ise dikkatleri üzerine çeken önemli bir yapıt. Hatta o kadar dikkat çekici ki yukarıda bahsettiğimiz gibi Adriana Lima bu kitabı kendi hesabından paylaşmış ve teşekkürlerini iletmişti.

Adriana Lima Metin Hara ikilisinin birlikte fotoğraflarını Metin Hara kendi Instagram profilinde paylaştı ve altına da şu notu düşmeyi unutmadı : “Gerçekten son derece mütevazı, doğal bir ruh. Bütün dişilerin kendi doğalarında vahşi ve özgür olmaları dileğiyle…”

Adriana Lima Metin Hara

Aslında birlikte çekildikleri fotoğrafı Adriana Lima’nın kitap paylaşımından öncesine dayanıyor. Adriana Lima Metin Hara ile bir seminerde tanışıyor ve bu seminerde Metin Hara kitabını Adriana Lima’ya hediye ediyor.

Adriana Lima Metin Hara Bir Arada

Daha sonra ise bomba görüntüler ortaya çıkıyor ve ikilinin birlikte güzel dakikaları internete yansıyor.

#adrianalima #metinhara ile görüntülendi. Yeni bir aşk mı doğuyor? Haberimizi okuyun! #adrianalimametinhara

Premsescom (@premsescom)'in paylaştığı bir gönderi ()

Adriana Lima’nın daha önce Türkiye’ye gelmesi ve Acun Ilıcalı’nın misafiri olması pek çok soru işareti oluşturmuş ve herkes Acun§Lima diye düşünmüştü. Ancak bu durum dedikodudan öteye geçememişti.

Adriana Lima bununda ötesinde son tatilinde Bodrum’daydı. Bu süre içinde Bodrum sokaklarında Metin Hara ve Adriana Lima el ele sokaklarda dolaştılar. Bu mutlu anlarda ayrıca objektiflerden kaçmadı. Adriana Lima Metin Hara ikilisinin sokaklardaki mutlu anları dikkat çekti.

adriana metin

Ancak bu dedikodulardan daha sonra güncel olarak yaşanan bu gelişme pek dedikodulara yer bırakacak cinsten değil. İkilinin mutlu olmasını dileriz.

Bir Cevap Yazın