Uzun süredir moralsiz olan Ebru Şallı’ya ilaç gibi teklif geldi. Bu teklifi değerlendiren Ebru Şallı ayrıca geçtiğimiz günlerde yaşanan olumsuz olaylar içinde bir yorumda bulundu. Özellikle Omurilik Felçililer için yürüttüğü gönüllü çalışmalardan bahsetti.

Kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafların internette dolaşmasının ardından zor günler geçiren Ebru Şallı’ya sürpriz bir teklif geldi. Azeri işadamı Mübariz Mansimov’un Bodrum Yalıkavak’taki oteli Palmarina’da üç ay boyunca haftanın altı günü, günde iki kez pilates dersleri vermesi istendi.

Pilates icin hazirizzzzzz 🔥💗 @rixossungate ☺️ #ebrusalli #pilates #stretcging #antalya #turkey 🇹🇷🇹🇷

A post shared by Ebru Şallı 💗🎶✨ (@ebrusalli) on

Düzenli pilates dersleri vermesinin yanı sıra otelin havuzunda ve plajında poz verip otelin reklamını da yapması istenen Ebru Şallı’ya tam 500 bin lira teklif edildi. Sıkıntılı günler geçiren Ebru Şallı, gelen bu ilaç gibi teklifi hemen kabul etti. Ayrıca Şallı’ya kendisi ve çocukları için Palmarina otelinde bir de suit tahsis edilecek.

Geçtiğimiz günlerde Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafların internette gezinmesi hayli canını sıkan güzel manken, Fotoğraftaki kişiyi kastederek “O kişi ben değilim. Birileri canımı acıtmaya çalışıyor” demişti. Bu süreçte Ebru Şallı’ya en büyük desteği ise çocuklarının babası Harun Tan vermişti.

Ebru Şallı’nın Açıklaması

Ebru Şallı ayrıca Instagram’dan “Sevgılı takıpcılerım, icimden geldi yazdım valla biliyorsunuz ben pek konusmam !” diye başlayan bir açıklamada bulundu. geçirdiği zor durumu ve günleri anlatıp içini döktü. Devamında ise gönüllü olarak yaptığı çalışmaları anlatan Ebru Şallı magazin basınına sitemlerini iletti. Omurilik felçliler vakfı için yaptığı çalışmaları haberleştirmeyen gazetecilere neden röportaj vermediğini açıkladı.
“Yıllardır gönullü Omurılıkfelclrilerıne pilates ve nefes dersı verıyorum ben , birgün bunu niye haber yapmıyorlar acaba ?”

Sevgılı takıpcılerım, icimden geldi yazdım valla biliyorsunuz ben pek konusmam ! 2 gündür tek bır gazetede cıkan haberle yayılan , asılsız, ciddiyetsiz , gercek dısı , yalan habere lütfen itibar etmeyiniz… Saskınım cunku, bugun bu yalan haberı bi köse yazarı bile degınmıs… Cok acı bi durum! Vay Turkıye' nin haline! Bide Canım Turkiyem der ya! Yok su kadar para alıyomusum , yok pılates dersı vermek ıcın servet ödeniyormuslar bana.. Tamamen yalan ve uydurma , ciddiyetsiz haber! Tabiki pilates dersi verıyorum , canlı yayınlar , dvdler, bı takım spor merkezlerı gıbı bıcok yerde .. Pilates hocasıyım ben.. yıllardır 14 yıldır ögretıyorum bu sporu.. Yıllardır gönullü Omurılıkfelclrilerıne pilates ve nefes dersı verıyorum ben , birgün bunu niye haber yapmıyorlar acaba ? bu dogru ama gerı kalan hikayeleri yapmayın arkadaslar ! sonra dıyorsunuz neden roportaj yapmıyorsunuz bızım gazeteye.. Nolur yanı herkes iyi olsa , isine gucune baksa , dürüst olsa , sevgı dolu samimiyetle , sahici … Sevin biraz korkmayın! inanın sevgı bu dunyayı kurtarıcak ♥️

A post shared by Ebru Şallı 💗🎶✨ (@ebrusalli) on

Ebru Şallı’nın açıklaması:

“Sevgılı takıpcılerım, icimden geldi yazdım valla biliyorsunuz ben pek konusmam ! 2 gündür tek bır gazetede cıkan haberle yayılan , asılsız, ciddiyetsiz , gercek dısı , yalan habere lütfen itibar etmeyiniz… Saskınım cunku, bugun bu yalan haberı bi köse yazarı bile degınmıs… Cok acı bi durum! Vay Turkıye’ nin haline! Bide Canım Turkiyem der ya! Yok su kadar para alıyomusum , yok pılates dersı vermek ıcın servet ödeniyormuslar bana.. Tamamen yalan ve uydurma , ciddiyetsiz haber! Tabiki pilates dersi verıyorum , canlı yayınlar , dvdler, bı takım spor merkezlerı gıbı bıcok yerde .. Pilates hocasıyım ben.. yıllardır 14 yıldır ögretıyorum bu sporu.. Yıllardır gönullü Omurılıkfelclrilerıne pilates ve nefes dersı verıyorum ben , birgün bunu niye haber yapmıyorlar acaba ? bu dogru ama gerı kalan hikayeleri yapmayın arkadaslar ! sonra dıyorsunuz neden roportaj yapmıyorsunuz bızım gazeteye.. Nolur yanı herkes iyi olsa , isine gucune baksa , dürüst olsa , sevgı dolu samimiyetle , sahici … Sevin biraz korkmayın! inanın sevgı bu dunyayı kurtarıcak ♥️”

Bir Cevap Yazın