Sıla Ahmet Kural arasında bir ilişki olduğuna dair haber kulislere bomba gibi düşmüş ve pek çok kişi tarafından konuşulmuştu. Ancak konuyla ilgili bir kanıt bulunmuyordu. Bu iddialar bu gün TV8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ isimli programda yayınlanan fotoğraf ile neredeyse doğrulanmış oldu. Sıla Ahmet Kural ile birlikte samimi bir poz verdiği siyah beyaz fotoğraf çiftin mutlu olduğunu gösteriyor.

📸: @rahsangulsan

A post shared by Sıla (@silagencoglu) on

Sadece bununla da kalmıyorlar. Yeni çift bu iddialara dair bir yalanlamada ya da red etme durumunda bulunmuyorlar. Fotoğrafın ise başbaşa ve Bodrum’da çekildiği ortaya sürülüyor.

Sıla Ahmet Kural İlişkisi Ne Zaman Başladı?

Aslında fotoğrafın basına yansımasından önce Sıla Ahmet Kural haberi pek çok kişi tarafından konuşuluyordu. Bunun sebebi ise çiftin daha önce Bodrum’da görülmüş olmasıydı. Hatta çiftin Bodrum’da gizli gizli görüştüğüne dair iddialar da bulunmaktaydı. Bundan başka ise yeni çift bir mekanda başbaşa yemek yerken görülmüştü. Hatta ikili yemeği bitirdikten sonra el ele mekandan ayrılırken dikkatleri çekmişti.

sıla ahmet kural

TV8’de canlı yayınlanan’Aramızda Kalmasın’da Sıla Ahmet Kural fotoğrafının paylaşılmasıyla da bu söylentiler bir noktada aslında doğrulanmış oldu. Henüz 34 yaşında olan oyuncu Ahmet Kural ve henüz 36 yaşında bulunan Sıla’nın da bu programda bu birlikteliği doğruladığı iddia edilenler arasında yer aldı.

19 Mayıs Lüleburgaz 'dan. Bu akşam Denizli'deyiz🎈

A post shared by Sıla (@silagencoglu) on

Kimi kaynaklarda ise bu aşkın aslında daha uzun süre önce İstanbul’da filizlendiği belirtiliyor. Nurgül Yeşilçay, 41. yaş gününü Beyoğlu’nda kutlamıştı. bu kutlamaya Sıla ve Ahmet Kural’da davetliydi. Bu davette tanışan çiftin daha sonra yakınlaştığı öne sürüldü. Ancak bu iddia ile ilgili doğrulama bulunmuyor. Yeşilçay, kural ya da Gençoğlu bu durumla ilgili yalanlama ya da doğrulama gibi bir bildiride bulunmadı.

Çooookkkk iyi akşamlarrrr☀️🌞 #sultanakosem #kösemsultan #aşkveceza #paramparça #tvseries

A post shared by Nurgul Yesilcay (@nurgulyesilcayy) on

Ahmet Kural daha önce Burcu Kıratlı ile birlikteydi. Ancak bu ilişki bir süre önce sonlanmıştı. Daha sonra ise Ahmet Kural’ın ismi Hadise’ye kadar pek çok ünlü ile anılmıştı. Sıla ise Özgür Mumcu ile yollarını ayırmış ve başka isimlerle anılmamıştı. Ancak son gelişmeler Sıla Ahmet Kural arasındaki yakınlaşmayı doğrular nitelikte. Ayrıca bu duruma dair çiftten de bir yalanlama haberi gelmiş bulunmuyor.

💋

A post shared by Burcu Kıratlı (@burcukiratli23) on

Bir Cevap Yazın